تغییر ساختار بوکس با رینالدو‌ فونتس

گل‌آرا در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، جزئیات از شرایط اردوی تیم ملی بوکس را ارائه داد. با برگزاری مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور و انتخابی تیم ملی، تقریبا 24 نفر به اردو دعوت شدند. اردوها با برنامه ریزی مناسب ادامه دارند و تاکنون در تهران ادامه یافته‌اند. قرار است تیم ملی با ترکیب 7 بوکسور، 17 روز دیگر به تورنمنت بلغارستان اعزام شود.

سرنوشت نفرات برتر: تعیین اعزام به مسابقات کسب سهمیه المپیک

معیار اعزام به تورنمنت بلغارستان

گل‌آرا توضیح داد که از بین 24 بوکسور حاضر در اردوها، نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور به تورنمنت بلغارستان اعزام خواهند شد. سایر بوکسوران نیز با فواصل زمانی کوتاه به تورنمنت قزاقستان اعزام می‌شوند. “رینالدو‌ فونتس” سرمربی تیم ملی نیز همراهی این تیم در مسابقات بلغارستان خواهد کرد.

اثر حضور “رینالدو‌ فونتس” در تغییر ساختار بوکس ایران

تأثیر گذاری مربی کوبایی بر بوکس ایران

گل‌آرا در پاسخ به اینکه آیا تغییرات اولیه با حضور “رینالدو‌ فونتس” در این مدت کوتاه حس می‌شود یا خیر، اظهار داشت: این دومین اردو با حضور مربی کوبایی است و تاکنون تحت نظر این مربی تمرین شده‌اند. او افزود که “رینالدو‌ فونتس” با انرژی بالا و برنامه‌های تمرینی مناسب، تحولاتی در بوکس ایران به وجود آورده است. اما وی همچنان معتقد است که برای ارزیابی کامل اثرات و تغییرات، نیاز به زمان بیشتری است.

آمادگی برای مسابقات بین‌المللی: ترکیب نفرات اعزامی به ایتالیا

برنامه زمانی برای مشخص شدن ترکیب نفرات اعزامی

مربی تیم ملی بزرگسالان تصریح کرد: بعد از بازگشت از تورنمنت‌های بلغارستان و قزاقستان، یک مرحله انتخابی برگزار خواهد شد. در نهایت ترکیب نهایی تیم ملی برای مسابقات کسب سهمیه المپیک در ایتالیا مشخص خواهد شد. این نفرات سپس به اردوی مشترک ارمنستان اعزام می‌شوند تا برای مسابقات قهرمانی جهان آمادگی کامل را به اثبات بگذارند.

با احترام ، مجله خبری صبح آنلاین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا