دستگیری عاملان تیراندازی به مقر نظامی در سراوان


سراوان – فرمانده انتظامی استان، سردار دوستعلی جلیلیان، به اقدامات سریع و تیزهوشانه ماموران انتظامی در مواجهه با تهدیدات تیراندازی در شهرستان سراوان اشاره کرد. این اقدامات منجر به دستگیری عاملان تیراندازی و کشف سلاح‌های جنگی در مقر نظامی شد.

برخوردهوشمندانه با چالش‌های امنیتی

سردار جلیلیان در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اعلام کرد که پس از گزارش تیراندازی‌ها در سطح شهرستان، ماموران انتظامی به صورت ویژه به بررسی این واقعه پرداختند. تحقیقات میدانی و بررسی هویت عاملان به اجرای یک عملیات برنامه‌ریزی شده منجر شد، که در نهایت به دستگیری چهار نفر از عاملان تیراندازی انجامید.

کشف سلاح‌های خطرناک

در بازرسی اولیه از دستگیرشدگان، دو قبضه سلاح کلت کمری و یک قبضه سلاح کلاش به همراه مهمات مربوطه کشف و ضبط شد. این اقدام نه تنها به دستگیری عاملان تهاجمی انجامید بلکه سلاح‌های خطرناکی که ممکن بود در آینده برای ارتکاب جرائم مورد استفاده قرار گیرد، از دسترس عوامل خلاف قانون خارج شد.

تامین امنیت و حفاظت از شهروندان

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با ابراز اطمینان از ادامه تلاش‌های پلیس برای حفظ نظم و امنیت در شهرستان، اهمیت ارتقاء احساس امنیت شهروندان را تأکید کرد. او اعلام کرد که پلیس با تمام توان خود در مقابله با هرگونه بی نظمی و سلب آسایش عمومی با مجرمان و اراذل و اوباش مقابله خواهد کرد.

به‌طور خلاصه، دستگیری عاملان تیراندازی و کشف سلاح‌های جنگی در سراوان نشان از تعهد نیروهای انتظامی به حفاظت از امنیت عمومی و تضمین امنیت شهروندان است.

با احترام ، مجله خبری صبح آنلاین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا