سرمربی پرسپولیس یکی دو روز دیگر مشخص می‌َشود

تیم فوتبال پرسپولیس تهران، یکی از معتبرترین تیم‌های فوتبال ایران، در آستانه اعلام خبر مهمی است: معرفی سرمربی جدید خود در طی یکی دو روز آینده. این خبر توسط مدیرعامل باشگاه، رضا درویش، اعلام شده است.

تسلیت در سومین سالگرد درگذشت مهرداد میناوند

در حاشیه مراسم بزرگداشت مهرداد میناوند، رضا درویش این مناسبت تلخ را تسلیت گفته و یاد و خاطره این چهره محبوب ورزشی را گرامی داشته است. او تاکید کرد که باید قدر افرادی که در میان ما نیستند را دانست و از خاطرات آن‌ها درس گرفت.

برنامه‌ریزی برای برگزاری مراسم یادبود علی انصاریان

درویش همچنین از برنامه‌ریزی برای برگزاری مراسم یادبود دیگر چهره محبوب فوتبال ایران، علی انصاریان، خبر داد. این اقدام نشان‌دهنده احترام و قدردانی باشگاه پرسپولیس از چهره‌های تاثیرگذار در تاریخ این تیم است.

انتخاب سرمربی جدید پرسپولیس

در مورد انتخاب سرمربی جدید پرسپولیس، درویش اظهار داشت که تصمیم نهایی ظرف یکی دو روز آینده اعلام خواهد شد. او از صحبت در مورد برانکو ایوانکوویچ، یکی از گزینه‌های مطرح شده، خودداری کرد و تأکید نمود که هنوز این گزینه منتفی نشده است.

رفع مشکل خروجی بازیکنان و اضافه شدن سید جلال حسینی به اردو

درویش در مورد مشکل خروجی بازیکنان نیز صحبت کرد و اعلام نمود که این مشکلات حل شده و بازیکنان به اردو پیوسته‌اند. همچنین، سید جلال حسینی نیز به زودی به اردوی تیم اضافه خواهد شد و در کنار تیم به عنوان مربی حضور خواهد یافت.

احتمال سرمربی‌گری اوسمار

درویش در ادامه به احتمال سرمربی‌گری اوسمار برای پرسپولیس اشاره کرد و تأیید کرد که او نیز جزو سه کاندیدای نهایی برای این سمت است. انتخاب نهایی از میان این سه گزینه صورت خواهد گرفت.

با توجه به این تحولات، هواداران پرسپولیس با اشتیاق و توقع در انتظار خبرهای جدید و مثبت از باشگاه محبوب خود هستند. انتظار می‌رود با اعلام نام سرمربی جدید و حل مشکلات موجود، تیم برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های پیش رو آماده شود.

با احترام ، مجله خبری صبح آنلاین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا