عرضه دو خودروی سایپا در سامانه یکپارچه

با توجه به ظرفیت‌های خالی ناشی از انصراف متقاضیان و افزایش تولید در راستای تصمیمات شورای رقابت، سامانه یکپارچه تخصیص خودروهای داخلی اطلاعات جدیدی را اعلام کرده است. این تغییرات به منظور تسهیل در فرآیند ثبت‌نام و ارائه ظرفیت‌های بیشتر به متقاضیان ایجاد شده است.

انواع طرح‌های ثبت‌نام

سامانه ارائه طرح‌های متنوعی برای متقاضیان دارد که شامل طرح عادی، طرح خودروهای فرسوده، طرح حمایت از خانواده و جوانان جمعیت می‌شوند. این گام به منظور ارتقاء تنوع و تنوع در انتخابات متقاضیان انجام شده است.

تغییرات در قوانین لغو سفارش و انتخاب خودرو

تاکنون، ثبت‌نام در مراحل اول و دوم سامانه یکپارچه (با وجود بلوکه کردن 100 میلیون تومان) هیچ تعهدی ایجاد نمی‌کرد. با اعلام شرکت سایپا در مرحله جدید، متقاضیانی که محصولات خود را پیش از زمان تعیین شده دریافت می‌کنند، می‌توانند سفارش خود را لغو کرده و از محصولات جدید بهره‌مند شوند.

ضرورت تکمیل وجه تا حداکثر پنج روز

با توجه به فروش فوری پس از فراخوان شرکت، متقاضیان باید ظرف مدت حداکثر پنج روز وجه خود را تکمیل کرده و تعهدات خود را نسبت به خودروساز انجام دهند. این تغییر جهت تسریع در فرآیند انجام شده است.

شرایط انتخاب و ثبت‌نام

افراد دعوت‌شده یا کسانی که خودرو خریداری کرده‌اند و همچنین مشارکت‌کنندگان در طرح‌های قبلی، امکان انتخاب خودرو را دارند. مشمولان این طرح نباید در طرح‌های جایگزینی یا طرح عرضه خودروی وارداتی شرکت‌کرده باشند.

مشاهده محصولات و اطلاعات برنامه فروش

جهت اطلاع از جزئیات برنامه فروش و مشاهده محصولات ارائه‌شده، توصیه می‌شود متقاضیان به سایت رسمی شرکت سایپا مراجعه کنند.

آخرین فرصت ثبت‌نام

سامانه یکپارچه خودروهای داخلی به آدرس ESALECAR.IR تا ساعت 23:59 دقیقه روز دوشنبه 27 آذر 1402 باز است. متقاضیان می‌توانند از هم اکنون ثبت‌نام خود را انجام دهند.

با احترام ، مجله خبری صبح آنلاین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا