مهران غفوریان: کسی که از کشتار مردم خوشحالی می‌کند، با تروریست‌ها هیچ فرقی ندارد

در پی واقعه تروریستی در کرمان، مهران غفوریان با بازدید از خبرنگاران نسبت به این فاجعه واکنش نشان داد. او ابراز کرد که این جنایت نابخشودنی و دردناکی است که جامعه را شوکه کرده و همگان را به اندوه فرو برده است.

بازیگر محبوب سینما و تلویزیون، تسلیت خود را به مردم عزیز کرمان ابراز کرد. او به عنوان یک ایرانی و شاگرد هشت سال دفاع مقدس، این حماسه ملی را یادآوری کرد و درد و غم خود را با مردم کرمان به اشتراک گذاشت.

انتقاد از افراد خوشحال از کشتار

غفوریان با انتقاد از افرادی که از این کشتار خوشحالی ابراز کردند، بیان کرد که هر کسی که از کشتار بی‌گناهان خوشحالی نشان می‌دهد، هیچ تفاوتی با تروریست‌ها ندارد. او اظهار داشت که این افراد هم‌وطنان خود را از دست داده و با این جنایتکاران هم‌راستا شده‌اند.

تأکید بر انسانیت و اخلاق

وی از بخش امنیتی خواست تا به سرعت علیه جنایتکاران و قاتلان این اعمال غیرانسانی اقدام کنند. او بیان کرد که این افراد باید به سزای اعمال خود برسند و اطمینان داد که این جنایت‌ها به هیچ وجه بی‌پاسخ نخواهند ماند.

حمایت از مردم و خواستار عدالت

مهران غفوریان در انتها از بخش امنیتی خواست تا به شجاعت و عزم خود ادامه دهند و علیه عاملان این فاجعه اقدامات حازمی انجام دهند. وی ابراز کرد که همواره با مردم ایران هستیم و از آنان حمایت می‌کنیم، و این اتحاد ملی به پیروزی علیه تروریسم خواهد انجامید.

استناد به تاریخ ایرانی

بازیگر معروف به تاریخ افتخارآمیز دفاع مقدس اشاره کرد و خاطرنشان سپرد که مردم ایران در مواجهه با تهاجم عراق به تنهایی ایستادند و هزاران شهید دادند تا امنیت کشور را حفظ کنند. او این تفاوت را بین ایرانی‌ها و دیگر ملت‌ها در اخلاق، صلح، و نوع‌دوستی دیده است.

پایان با ندا از عدالت

مهران غفوریان در پایان اظهار کرد که با اعتماد به امنیتی که برای مردم تضمین شده است، مسئولان به سرعت باید اقدامات لازم را انجام دهند تا این جنایتکاران به عنوان قاتلان مردم برخورد شوند. او با ندایی به عدالت و امنیت در کشور، به ان‌شاءالله حکم عادلانه بر سر عاملان این جرم نزول یابد.

با احترام ، مجله خبری صبح آنلاین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا