نسخه سینمایی «پایتخت» وارد مرحله پیش‌تولید شد

به گزارش خبرنگاران، نسخه سینمایی از محبوب‌ترین سریال تلویزیونی ایران، “پایتخت”، وارد مرحله پیش‌تولید شده است. مهدی نقویان، رئیس مرکز سیمافیلم، اظهار کرده است که توافقات اولیه برای اجرای این پروژه سینمایی به انجام رسیده‌اند. این مرحله مهم نشان‌دهنده شروع فرآیند تولید این اثر جذاب است.

آغاز فرآیند انتخاب بازیگران

تیم سازنده پروژه “پایتخت” از هم‌اکنون برای انتخاب بازیگران جدید این نسخه سینمایی دعوت به عمل آورده است. این اقدام با هدف جلب استعدادهای نوظهور و تازه‌وارد به دنیای سینماست.

تاخیرات و توقفات در تولید فصل جدید “پایتخت”

طبق اطلاعات منابع مطمئن، تاخیراتی در تولید فصل جدید سریال “پایتخت” وجود دارد. تواقفات مرتبط با مذاکرات میان مدیران سیمافیلم و تهیه‌کننده و کارگردان این مجموعه سبب شده تا فصل هفتم “پایتخت” به تاخیر بیفتد.

توقفات موقت در ترتیب بازیگران ویژه نسخه سینمایی

هم‌اکنون، تیم سازنده “پایتخت” در حال جایگزینی برخی بازیگران فصل‌های گذشته برای نسخه سینمایی است. این تغییرات به دلیل نیاز به تطابق با شخصیت‌ها و طراحی‌های مختلف برای صحنه‌های سینمایی صورت گرفته است.

نویسندگان در حال آماده‌سازی متن فصل جدید

تیم نویسندگان “پایتخت” در حال کار بر روی متن جدیدی برای تولید “پایتخت 7” هستند. این متن با هماهنگی با نسخه سینمایی ساخته شده و بعد از اکران این نسخه، فرآیند تولید فصل جدید سریال آغاز می‌شود.

آغاز تولید نسخه سینمایی از اوایل اسفند

با تصمیم‌گیری، تولید نسخه سینمایی “پایتخت” با همکاری تهیه‌کننده الهام غفوری و کارگردان سیروس مقدم از اوایل اسفند ماه آغاز خواهد شد. این اثر موقعیتی خاص برای اکران در نوروز 1403 دارد.

نتیجه‌گیری

با ورود پروژه سینمایی “پایتخت” به مرحله پیش‌تولید، منتظر اخبار بیشتر و جذابی از این اثر پرطرفدار باشید. تغییرات در بازیگران و داستان، همگی برای طرفداران این سریال جذاب و پرطرفدار اهمیت دارد و باعث شده تا این پروژه یکی از مهمترین رویدادهای سینمای ایران در آینده نزدیک باشد.

با احترام ، مجله خبری صبح آنلاین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا