آزمون ورودی دانشگاه‌های افسری ارتش با حضور 21 هزار داوطلب برگزار شد


با تلاش‌های فراوان و همکاری فوق‌العاده با سازمان سنجش کشور، آزمون ورودی دانشگاه‌های افسری ارتش با حضور بیش از 21 هزار داوطلب با موفقیت برگزار شد. این جشنواره آزمون‌ها، یک گام مهم در جهت تأمین نیروی متخصص و متعهد برای ارتش جمهوری اسلامی ایران بود.

تأکید بر جذب نیروهای هم‌رزم

امیر سرتیپ محمد محمودی، معاون اجرایی ارتش، در بیان اهمیت این آزمون‌ها، اظهار داشت: “ما در ارتش به دنبال جذب نیروهای هم‌رزم هستیم؛ نیروهایی که به‌ویژه متدین، متعهد و جهادی باشند. این داوطلبان مسئولیت تربیت افسران و فرماندهان عالی‌رتبه را در آینده برعهده خواهند گرفت.”

مراحل پیش‌روی داوطلبان

داوطلبان برای ورود به دانشگاه‌های افسری ارتش، مراحل مختلفی را طی می‌کنند. ابتدا با شرکت در آزمون سراسری، رتبه‌های قبولی برای مراحل بعدی اعلام می‌شوند. این مراحل شامل مصاحبه، معاینات پزشکی، و تست تربیت بدنی می‌باشند.

ارزشمندی کلمه سرباز در ارتش

محمودی، در پایان تأکید کرد: “هر فردی که به ارتش پیوسته باشد، رزمنده و سرباز این کشور است. در هر تخصصی که نیرو وارد ارتش می‌شود، او از ارزش‌های یک سرباز، یک مدافع مرز و بوم خود آگاهی دارد. تمامی ما خودمان را سرباز این مرز و بوم می‌دانیم.”

توصیه به داوطلبان ورودی ارتش

محمودی در پایان به داوطلبان ورودی ارتش توصیه کرد: “جوانان باید در راه خدمت به کشور، تلاش مخلصانه داشته باشند و تحصیلات و آموزش‌های خود را با تحمل سختی‌ها با موفقیت پشت سر بگذارند. تحمل این سختی‌ها در مسیر تحصیل و آینده شغلی آن‌ها بسیار تأثیرگذار است.”

با احترام ، مجله خبری صبح آنلاین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا