همراه اول و ایرانسل بسته اینترنت شبانه نامحدود را برگرداند

امروزه، بسته‌های اینترنت شبانه نامحدود از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند و خبر بازگشت این بسته‌ها تازگی دارد. در این مطلب به جزئیات این بازگشت و به‌روزرسانی قیمت‌ها پرداخته می‌شود.

اعلام حذف و بازگشت

روز گذشته، اپلیکیشن “همراه من” اعلام کرد که بسته اینترنت شبانه نامحدود همراه اول حذف شده است و این اظهارنامه توسط روابط عمومی این اپراتور تایید شد. اما امروز، اطلاعات جدید نشان می‌دهد که این بسته حذف نشده است و تنها به‌روزرسانی قیمت‌ها موجب حذف آن در اپلیکیشن گردیده است.

راه‌های دسترسی به بسته

روابط عمومی همراه اول اعلام کرد که مشترکان همچنان امکان خرید بسته اینترنت شبانه نامحدود را از طریق کد دستوری و سایت دارند. مشترکان می‌توانند با شماره کد دستوری “#33100” این بسته را خریداری نمایند.

تا امشب با قیمت قبلی

تا امشب، این بسته به قیمت قبلی ۱۹۹۰۰ تومان (قبل از احتساب مالیات) ارائه می‌شود. پس از این زمان، افزایش ۳۴ درصدی بر روی قیمت آن اعمال خواهد شد. این اطلاعات تأیید می‌شود که قیمت‌ها به‌روزرسانی شده و این تغییرات بازار را متحول خواهند کرد.

تصریح سازمان تنظیم مقررات

روز گذشته، رئیس سازمان تنظیم مقررات اعلام کرد که هیچکدام از بسته‌های در دسترس حذف نخواهند شد و هیچ افزایش ۳۴ درصدی هم اعمال نخواهد شد. او همچنین تأکید کرد که با اپراتورهای متخلف در این زمینه برخورد خواهد شد.

نتیجه‌گیری

بازگشت بسته اینترنت شبانه نامحدود همراه اول و ایرانسل خبری انگیز است. این تغییرات نه تنها به مشترکان این اپراتورها امکان دسترسی به اینترنت با سرعت بالا را فراهم می‌کنند بلکه با اعمال قیمت‌های جدید نیز بازار را به روزرسانی می‌کنند. برای به‌روزرسانی اطلاعات بیشتر، به سایت این اپراتورها مراجعه نمایید.

با احترام ، مجله خبری صبح آنلاین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا