تلفات سنگین ارتش اسرائیل در غزه

منابع اسرائیلی اعلام کردند که در دو حمله جداگانه در غزه، ۹ نظامی صهیونیست کشته شده و چند نفر دیگر زخمی شده‌اند. این تلفات سنگین نقضی بر کارایی ارتش اسرائیل در مقابل جنبش حماس به حساب می‌آید.

جزئیات حملات و تلفات

یکی از حملات با انفجار مهمات در یک کامیون صورت گرفت که منجر به کشته و زخمی شدن چند نظامی صهیونیستی شد. حمله دیگر با حملات خمپاره‌ای به یک ساختمان در جنوب نوار غزه انجام شد که محل اختفای این نظامیان بوده است.

وضعیت ناخوشایند بازیگر صهیونیست در غزه

بازیگر و خواننده صهیونیست به نام «آیدان امدی» هم در داخل نوار غزه زخمی شده است. وضعیت امدی گزارش شده به شدت وخیم است، و این اتفاق نشان‌دهنده جلب آسیب به افراد معروف اسرائیلی نیز است.

جنگ غزه: چالش‌ها و هدف اسرائیل

رژیم اسرائیل در پی نابود کردن جنبش مقاومت اسلامی فلسطین، حماس، اعلام کرده است. این حملات از طرف اسرائیل همراه با محاصره کامل غزه، بیش از ۲۲ هزار فلسطینی را که اکثراً زنان و کودکان هستند، به شهادت رسانده‌اند.

شروع مرحله جدیدی از جنگ

دانیال هانگاری، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی، اعلام کرد که ارتش این رژیم مرحله جدیدی از جنگ در غزه را آغاز کرده است. این مرحله با کمترین شدت و تمرکز بر تقلیل نیروها به دنبال دستیابی به اهداف خود است.

تداوم مذاکرات و تحلیل‌ها

رژیم اسرائیل در پی تداوم حملات و مذاکرات در جریان جنگ با حماس است. تحلیلگران معتقدند هدف اسرائیل از این حملات غیرواقع‌بینانه و غیرقابل دستیابی است و جنگ در غزه ادامه خواهد یافت.

با احترام ، مجله خبری صبح آنلاین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا