جانشین فرمانده‌کل سپاه: مردم با مشارکت حداکثری پاسخ محاسبات غلط آمریکایی را خواهند داد

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در مراسم ترحیم سردار عابدین خرم در تبریز، اهمیت حضور حداکثری مردم در صندوق‌های رأی را نشانه وحدت و انسجام درونی دانست. او بر این باور است که این مشارکت گسترده، به‌عنوان نماد وحدت می‌تواند تأثیرات بسیار مثبتی بر جامعه داشته باشد.

تأکید بر دوگانگی مشروعیت و مقبولیت نظام

با تأکید بر اینکه مشروعیت و مقبولیت نظام از دو عنصر مشروعیت الهی و مقبولیت مردمی تشکیل شده‌اند، وی تأکید کرد که نظام اسلامی در امتداد ولایت معصومین(ع) قرار دارد. این مسئله نشان‌دهنده این است که مشروعیت نظام از جانب خداوند و پیامبر(ص) است، اما مقبولیت آن به مردم بازمی‌گردد.

پیام مشارکت به‌عنوان راهکار اصلاح اشتباهات آمریکا

سردار فدوی معتقد است که دشمنان نظام، به‌دلیل عدم درک مفاهیم اسلام و انقلاب و عدم شناخت صحیح از جایگاه ملت ایران، همواره دچار اشتباهات محاسباتی شده‌اند. او با تأکید بر اینکه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات می‌تواند این اشتباهات را اصلاح کند، تأکید دارد که باید جلوی اجازه تکمیل شدن این محاسبات غلط را گرفت.

حمایت از نظام اسلامی از طریق مشارکت مردمی

وی تأکید می‌کند که مردم با حضور قوی و حداکثری در انتخابات، پیام آشکاری به دشمنان می‌فرستند که نظام اسلامی دارای مشروعیت الهی و مقبولیت مردمی است. این مشارکت به‌عنوان یک راه حمایت از نظام اسلامی در برابر تهدیدات و محاسبات غلط آمریکا مطرح شده است.

با احترام ، مجله خبری صبح آنلاین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا