خسارت سنگین حمله حزب‌الله به یک شهرک صهیونیستی+عکس


منابع موثق اعلام کردند که حزب‌الله لبنان در حمایت از مردم غزه، حمله موشکی به شهرک صهیونیستی المناره در شمال فلسطین اشغالی انجام داده است. این حمله منجر به خسارات سنگین در این منطقه شده است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، حمله انجام شده در ساعات بعدازظهر به وقت محلی صورت گرفته و گروهی از نظامیان اسرائیلی و خودروهای آن‌ها در اطراف منطقه المناره هدف قرار گرفته‌اند.

رسانه‌های اسرائیلی ساعتی پس از حمله، تصاویر و ویدئوهایی از وضعیت این منطقه را منتشر کردند که خسارات و تخریب گسترده در سازه‌ها را نشان می‌دهند.

پیام مقاومت لبنان

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرده بود که این حمله به منطقه المناره جزء اقدامات حمایتی از مردم فلسطین است که در جریان رویدادهای اخیر اجرا شده است.

گسترش حملات به مناطق مختلف

همچنین، در بیانیه دیگر، اعلام شد که گروهی از نظامیان اسرائیلی در شهرک ایون مناحم و نیروهای پیاده‌نظام اسرائیلی در اطراف منطقه المطله نیز هدف حمله موشکی قرار گرفته‌اند.

تضعیف نیروهای اشغالگر

این حملات نه تنها نشان از پشتیبانی قاطع حزب‌الله از مردم فلسطین دارد بلکه به تضعیف نیروهای اشغالگر در مناطق مختلف اشغالی نیز منجر شده است.

آینده منطقه در پس زمینه

تحلیلگران بر اساس این اقدامات، انتظار می‌رود که تنش‌ها در منطقه ادامه یابد و این حوادث تأثیراتی گسترده در آینده نزدیک بر روابط منطقه‌ای خواهد داشت.

با احترام ، مجله خبری صبح انلاین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا