رهبر انصارالله: با بیش از 200 پهپاد و 50 موشک بالستیک و کروز به دشمن حمله‌ کرده‌ایم

در تازه‌ترین اظهارات «سید عبدالملک بدرالدین الحوثی»، رهبر جنبش انصارالله یمن، وی از عملیات گسترده نظامی این جنبش خبر داد. این عملیات شامل حملاتی با بیش از 200 پهپاد و 50 موشک بالستیک و کروز به دشمنان بوده است.

مقاومت انصارالله در برابر تجاوزات

انصارالله یمن در واکنش به تجاوزات ادامه‌دار به فلسطین و حمایت‌های آمریکا از اسرائیل، دست به عملیات نظامی علیه دشمنان زده است. سید عبدالملک بدرالدین الحوثی، رهبر این جنبش، تأکید کرده که این اقدامات در دفاع از مردم فلسطین و مقابله با جنایات اسرائیل صورت گرفته است.

واکنش اسرائیل و شکست در اهداف نظامی

بر اساس گفته‌های رهبر انصارالله، اسرائیل در تحقق اهداف خود شکست خورده است. این رژیم، علی‌رغم حمایت‌های گسترده مالی و نظامی از سوی آمریکا و کشورهای غربی، تلفات سنگینی دیده و به لرزه درآمده است.

تأثیر مقاومت غزه و نقش مسلمانان

سید عبدالملک در ادامه بر اهمیت پایداری و مقاومت مردم غزه تأکید کرده و از نقش مسلمانان در حمایت از مردم فلسطین سخن گفته است. او بیان داشته که حمایت‌های بین‌المللی مسلمانان می‌توانسته معادلات منطقه‌ای را تغییر دهد.

نقش آمریکا در تداوم جنایات صهیونیست‌ها

رهبر انصارالله همچنین به نقش آمریکا در تداوم جنایت‌های اسرائیلی‌ها اشاره کرده و آمریکا را عامل اصلی در محاصره غزه و جلوگیری از رسیدن کمک‌های بشردوستانه به مردم فلسطین دانسته است.

عملیات نظامی یمن علیه دشمنان

در پایان، رهبر انصارالله اعلام کرده که عملیات نظامی یمن شامل حمله با بیش از 200 پهپاد و بیش از 50 موشک بالستیک و کروز بوده است. این حملات در راستای حمایت از مردم فلسطین و جلوگیری از جنایات اسرائیل انجام شده است.

این اقدامات نشان دهنده عزم راسخ یمن و انصارالله برای دفاع از حقوق و کرامت مردم فلسطین و مقابله با تجاوزات صهیونیست‌ها و حامیان آن‌ها است.

با احترام ، مجله خبری صبح آنلاین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا