سه گزینه اصلی سرمربی‌گری پرسپولیس را بشناسید

پس از استعفای یحیی گل‌محمدی از سمت سرمربی پرسپولیس، باشگاه به دنبال جایگزینی برای ایشان در حال جستجو است. تلاش‌ها برای بازگشت برانکو ایوانکوویچ به نتیجه نرسید و حالا باشگاه در حال بررسی گزینه‌های دیگری برای رهبری تیم است.

اسامی گزینه‌ها

اسامی چندین مربی در گزینه‌های باشگاه مطرح شده است، اما سه نام از این اسامی به دلیل تأکید مسؤولان پرسپولیس در برگزاری مذاکرات و انتخاب سرمربی جدید، مورد توجه قرار گرفته‌اند.

گزینه اول: ولادیمیر پتکوویچ

ولادیمیر پتکوویچ، یکی از گزینه‌های اصلی باشگاه است. این مربی 60 ساله با سابقه در تیم‌های مختلف جهان از جمله سامسون اسپور، لاتزیو، و تیم ملی سوئیس شناخته شده است.

گزینه دوم: ژوزه پسیرو

ژوزه پسیرو، مربی پرتغالی با سابقه در رئال مادرید و تیم‌های ملی عربستان و ونزوئلا، گزینه دوم باشگاه است. او در حال حاضر سرمربی تیم ملی نیجریه است و مذاکرات بر روی جزئیات قرارداد ادامه دارد.

گزینه سوم: جیووانی دی بیاسی

جیووانی دی بیاسی، مربی ایتالیایی با 67 سال سن، گزینه مسن‌ترین مورد نظر پرسپولیس است. او تجربه در تیم‌های مودنا، تورینو، و تیم‌های ملی آلبانی و جمهوری آذربایجان را در کارنامه‌اش دارد.

گام بعدی

باشگاه پرسپولیس در هفته جاری قرار است نام سرمربی جدید خود را معرفی کند. این انتخاب مهمی است که تاثیرات بزرگی بر سیر حرفه تیم خواهد داشت. تا زمان اعلام رسمی، هواداران و علاقمندان منتظر مشخص شدن سرنوشت پرسپولیس هستند.

با احترام ، مجله خبری صبح آنلاین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا