شایعات جدید درباره قرارداد برانکو با پرسپولیس

در پی استعفای یحیی گل‌محمدی از سمت سرمربیگری پرسپولیس، شایعات مختلفی پیرامون جانشینی او مطرح شده است. نام برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق پرسپولیس، به عنوان گزینه اصلی در فهرست نامزدها قرار دارد.

برانکو که پس از جدایی از پرسپولیس به الاهلی عربستان پیوست و هم اکنون در تیم ملی عمان مشغول به کار است، موفقیت‌های چشمگیری را به دست آورده است. حال او قراردادش با تیم ملی عمان تا پایان جام ملت‌های آسیا ادامه دارد.

مذاکرات فعلی

تاکنون هیچ مذاکره‌ای از سوی پرسپولیس با برانکو روی نیاورده است. هواداران پرسپولیس با انتشار شایعاتی در فضای مجازی نگرانی خود را ابراز می‌کنند. مطالب منتشر شده درباره قرارداد دو میلیون دلاری برانکو به طور رسمی تایید نشده و احتمالاً در زمره شایعات قرار دارد.

انتظارات هواداران

هواداران پرسپولیس امیدوارند برانکو با پایان جام ملت‌های آسیا به تیم بپیوندد. بند فسخ قرارداد برانکو با تیم ملی عمان با پایان این رقابت‌ها غیرفعال می‌شود و این موضوع امکان بازگشت او را ایجاد می‌کند.

آیا مشکلات مالی وجود دارد؟

مشکلات مالی ادعایی است که مطرح شده است اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد که این ادعاها دقیق نیستند. رقم قرارداد برانکو در دوره قبلی کمتر از یک میلیون و 300 هزار دلار بوده و امکان دارد که مبلغ 2 میلیون دلاری از واقعیت دور باشد.

نتیجه نهایی

تا کنون هیچ گونه تأیید رسمی از طرف پرسپولیس یا برانکو درباره قرارداد جدید صورت نگرفته است. اطلاعات صحیح و معتبر در زمان مناسب منتشر خواهد شد.

با احترام ، مجله خبری صبح آنلاین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا