امکان پیش‌فروش‌ خودرو برای‌ 1403 داریم


اداره اطلاع‌رسانی شرکت خودروسازی سایپا اعلام کرد: با توجه به پایان تعهدات و ظرفیت تولید، امکان پیش‌فروش خودروهای سایپا در سال 1403 وجود دارد. با توجه به مطلب منتشر شده در خبرگزاری فارس و انتقادات مطرح شده درباره عرضه خودرو با نرخ آزاد، اداره اطلاع‌رسانی سایپا توضیحاتی را ارائه داده است.

سایپا با اجرای مراحل مختلف در سامانه یکپارچه خودرو، تاکنون 933 هزار و 163 متقاضی را به خود جذب کرده و تعهدات خود را نسبت به 85 درصد از این متقاضیان اجرا کرده است.

رشد تولید و تعهدات تحویل

با رشد 40 درصدی تولید خودروهای شاهین و رشد 21 درصدی برای خودروهای گروه ساینا، سایپا به تعهدات خود در تحویل خودروها به مشتریان اقدام کرده است.

برنامه‌ریزی برای پیش‌فروش در سال 1403

با توجه به اتمام تعهدات و با در نظر گرفتن تعداد باقی‌مانده، سایپا اعلام کرده که امکان پیش‌فروش خودروهای خود در سال 1403 وجود دارد. این اقدام به منظور پاسخگویی به تقاضاها و اجرای برنامه‌های رشد تولید است.

افزایش تولید و کنترل تورم

سایپا با تعیین شعار «افزایش تولید و مهار تورم» در سال 1402، به تنوع محصولات و ارتقاء کیفیت خودروها، اجرای استانداردها 85گانه و افزایش تولید پرداخته است.

امکانات پیش‌فروش

با امکان پیش‌فروش در سال 1403 و ارائه فروش فوق‌العاده، سایپا قصد دارد تا نیازهای مشتریان را برآورده سازد و با رشد تولید مستمر، به توسعه بازار خودروهای ایرانی کمک کند.

با احترام ، مجله خبری صبح آنلاین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا