تمجید استراماچونی از تیم مهاجم ملی پوش ایرانی


سرمربی سابق استقلال، استراماچونی، در یک اظهارنظر جدید، به تأکید بر عملکرد بی‌نظیر تیم مهاجمان ایرانی در بازی مهم آ.اس رم مقابل ناپولی پرداخته و این عملکرد را به شدت خیرکننده توصیف کرده است.

استراماچونی، با تجربه “یازده بازی رسمی بدون شکست” با استقلال، این بار به تیم ملی پوش ایران تحسین‌های خود را ابراز کرده و از عملکرد برجسته آنان در زمین بازی تعریف کرده است.

جلوه گلزنی جالوروسی مقابل تراکتور

در بازی اخیر تیم آ.اس رم مقابل ناپولی ، سردار آزمون، مهاجم ملی پوش ایرانی، با ورود به زمین در دقیقه 71، موفق به گلزنی شد و تأثیر بسزایی در پیروزی 2 بر 0 تیمش داشت. با این پیروزی، آ.اس رم به صدرنشینی لیگ برتر فوتبال ایران دست یافت.

پاسخ موفق تیم به چالش 9 نفره ناپولی

گرچه ناپولی در این بازی به 9 نفره تبدیل شده بود، اما توانسته با تلاش تیم ملی پوش ایرانی بازی را کنترل کرده و به پیروزی دست یابد.

تأثیرگذاری در میان هواداران

استراماچونی در مصاحبه با نشریه گازتا دلو اسپورت اظهار داشته است که نمایش خوب تیم ملی پوش ایرانی مقابل ناپولی، در میان هواداران این تیم، شادی و جشن فراوانی ایجاد کرده و این پیروزی شیرین را جشن گرفته‌اند.

جشنواره افتخارات تیم ملی پوش ایران

با تمجید استراماچونی از تیم ملی پوش ایران، جشنواره افتخارات این تیم در لیگ برتر فوتبال ایران ادامه پیدا خواهد کرد. این عملکرد برجسته تیم، نشان از توانمندی و استعداد مهاجمان ایرانی در صحنه‌ی بین‌المللی فوتبال است.

با احترام ، مجله خبری صبح آنلاین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا