هدف قرار گرفتن ۸ مکان نزدیک کنسولگری آمریکا در أربیل


با توجه به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، حملات موشکی به گونه‌ای قوی اجرا شد که تأثیرات آن به گونه‌ای قابل توجه بود که عبور و مرور هوایی در آسمان شهر أربیل به‌طور کامل متوقف گردید.

تأیید حملات موشکی به ۸ مکان حیاتی نزدیک کنسولگری آمریکا

منابع امنیتی عراقی اعلام کرده‌اند که حداقل ۸ مکان حیاتی در نزدیکی کنسولگری آمریکا در این منطقه هدف حملات موشکی قرار گرفتند.

هیچ تلفاتی به تاسیسات آمریکایی وارد نشد؟

گزارش‌ها از مقامات آمریکایی نشان می‌دهد که تاسیسات آمریکایی در اربیل هدف حملات موشکی نشده و هیچ گونه تلفاتی به آمریکا وارد نشده است.

حملات موشکی و پیشنهادهای زیر ذره‌بین

گزارشات دیگر از خبرگزاری «صابرین‌نیوز» حاکی از تلفات در میان سربازان جذب شده با تابعیت آمریکایی و حملات مخفیانه به آنها است. این حمله تأثیرات قابل توجهی بر فعالیت‌های فرودگاه اربیل گذاشته و با دستور ریاست منطقه ترددهای هوایی این فرودگاه متوقف شده است.

تأثیرات گسترده حملات در أربیل

صابرین‌نیوز اعلام کرده که حملات موشکی و پهپادی مناطق مختلفی از أربیل را هدف قرار داده‌اند و این حملات به عنوان شدیدترین اقدام تاکنون به این منطقه شناخته می‌شوند.

تأکید بر اطلاعیه سپاه پاسداران در خصوص انهدام مقرهای جاسوسی و تجمع گروه‌های تروریستی

اطلاعیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز به انهدام مقرهای جاسوسی و تجمع گروه‌های تروریستی ضد ایرانی در منطقه با موفقیت اطلاع داده است.

نقشه‌رسمی ایران در مقابله با تهدیدها و تأمین امنیت

تمام این حوادث نشان‌دهنده تصمیم ایران در مقابله با تهدیدها و گروه‌های تروریستی در مناطق حساس است و نقشه‌رسمی جدیدی را برای تأمین امنیت در این منطقه ارائه می‌دهد.

با احترام ، مجله خبری صبح آنلاین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا